Rzeszów, ul. Strzelnicza 12e
667 425 934
biuro@fithouserzeszow.pl

Aktualności

Poinformujemy dzień przed otwarciem!

Przyznam ci się szczerze, że mnie to przerosło, to miało być łatwe i sprawne przejście, jak zawsze, zamykamy jedną lokalizację i otwieramy drugą, a tu taki psikus od losu. Ogólnie jest bliżej niż dalej, już wykończają, malują podłogi w pomieszczeniach, ale nie umiem wam podać konkretnej daty rozpoczęcia, bo potem co chwilę muszę to zmieniać.…
Czytaj dalej

Do trzech razy sztuka

No i jak wszystkie klientki nie pouciekają to będzie dobrze! W tym tygodniu nie otworzymy bo właściciel zmienił koncepcję podłogi, a ja mogę tylko złapać trzy oddechy i was poinformować. Bardzo liczę na to, że w przyszłym tygodniu już nie będzie opóźnień i otworzymy. Trzymajcie proszę kciuki i nie bijcie posłańca.

Otwieramy dopiero 11 sierpnia w czwartek

Wczoraj wieczorem dotarły do mnie informacje, że jest kolejne opóźnienie i będziemy mogli otworzyć dopiero w czwartek 11 sierpnia. Z dużym bólem serca przekazuję wam tą wiadomość bo wiem, że czekacie, niestety nie mogę w tej sytuacji nic więcej zrobić niż was poinformować i cierpliwie czekać. Karnety będą oczywiście przesunięte. W razie pytań można dzwonić…
Czytaj dalej

Remont – nowa lokalizacja

Niestety, jest opóźnienie z remontem i musimy jeszcze kilka dni poczekać, zakładam, że najpóźniej 8 sierpnia ruszamy ponownie z zajęciami, już w nowej lokalizacji przy ul. Strzelnicza 12e. Będę informować na bieżąco i jeśli uda się ruszyć wcześniej to na pewno was poinformuję, niestety te komplikacje nie są od nas zależne. Pomimo opóźnienia bardzo proszę…
Czytaj dalej

Urlop 2-8 lipca 2022

Dziewczyny, okazuje się, że urlop mamy od 2-8 lipca, przepraszam za błędną informację, niedogadanie z mężem 😉 Do zobaczenia po urlopie!

2-6 lipca jesteśmy na urlopie

Dziewczyny, początkiem lipca wybieramy się na urlop więc przez kilka dni nie będzie zajęć. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy udanych urlopów również dla was.

Sobota 11 czerwca – odwołane zajęcia

W sobotę rano 11 czerwca, nasza córka ma turniej HipHop i chcemy razem ją wspierać, dlatego zajęcia sobotnie nie odbędą się, zapraszamy do zapisów na kolejne tygodnie.

Zmiany w grafiku dla kobiet w ciąży

W związku z licznymi porodami w ostatnich dniach, przerzedziła się liczba osób na zajęciach. Dopóki nie nazbiera się kolejna grupa mam, w poniedziałki zostaje godzina 10:30. Pamiętaj proszę o rezerwacji z wyprzedzeniem, ale również o odwoływaniu rezerwacji jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach.

Aktualności i zmiany grafikowe!

Ostatnio wkradł się mały chochlik w grafiku sobotnim! Zajęcia w soboty odbywają się o 9:30 dla kobiet po porodzie i 10:45 dla kobiet w ciąży (nie da się ustawić 10:40, więc żeby nie było zamieszania, zostanie 10:45). W piątki zmieniła się godzina zajęć wieczornych, z 18:30 na 18:15. 5 kwietnia nie ma porannych zajęć!

Od lutego zmiany w cenniku

Prosimy zapoznać się z nowym cennikiem, który jest dostępny w linku poniżej: CENNIK