Rzeszów, ul. Strzelnicza 12e
667 425 934
biuro@fithouserzeszow.pl

Podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia.

Oj co to był za tydzień – ostatni wakacyjny, a wasze chęci do ćwiczeń wydają się rosnąć. Jest cudowna pogoda, która przyniosła nam lekką ulgę od letnich upałów i dopiero teraz chce się żyć.
Sporo pań w ciąży szczęśliwie urodziło w sierpniu swoje maluszki, jednak nasza grupa ciążowa wydaje się płynnie wymieniać. Serdecznie witamy nowe uczestniczki zajęć. Dużo ciepłych słów od was słyszę i dużo poleceń, więc wrzesień rusza z przytupem. Jeśli chodzi o grupę “PILATES W CIĄŻY” to zajęcia odbywają się jak zawsze w poniedziałki, środy i soboty. Bardzo proszę o wcześniejsze zgłoszenia, jeśli są panie zainteresowane godziną 17:00 w środy (obecnie na tą godzinę zbieramy zapisy), poranne grupy chodzą bez zarzutu.
Bardzo dużo chętnych jest obecnie na wtorkowe zajęcia “Zdrowy kręgosłup” prosimy o wcześniejsze rezerwacje i jednocześnie przypominamy o rezerwacjach online. Bardzo nam to ułatwia pracę, a wam gwarantuje miejsce na zajęciach. Tutaj jest opis jak się zarejestrować i dokonać rezerwacji: http://www.fithouserzeszow.pl/?p=1063 .
Z radością informuję, że panie z grupy wzmacnianie po porodzie przeszły już na inne zajęcia i mamy miejsce na nową grupę. Jeśli jesteś po porodzie, masz rozejście mięśnia prostego brzucha, wysiłkowe nietrzymanie moczu – ta grupa jest dla ciebie. Uczymy się jak odbudować nasz system od podstaw i przygotowujemy na uczestnictwo w innych zajęciach. Zapraszam do zapisów oraz na wcześniejsze konsultacje.
Z niecierpliwością oczekuję kolejnego tygodnia i tego co nam przyniesie, czym mnie w tym tygodniu zaskoczycie. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.