Rzeszów, ul. Strzelnicza 12e
667 425 934
biuro@fithouserzeszow.pl

Powrót po kwarantannie

Powrót po kwarantannie

8 czerwca otwieramy FitHouse po kwarantannie – zapoznaj się z nowymi zasadami.

Moi drodzy bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami na żywo, jednak biorąc pod uwagę nową rzeczywistość będą obowiązywały nowe zasady, ustalone w trosce o Wasze i nasze dobro.

Zajęcia grupowe rozpoczną się dopiero kiedy zbiorą się grupy na nowo, więc musi się zgłosić minimum 3 osoby chętne aby zajęcia się odbyły. W związku z tym zachęcamy do zapisów na naszej stronie.

Dobra wiadomość jest taka, że na prośbę pań, które przez cały czas kwarantanny uczestniczyły w zajęciach online, planujemy kontynuować tą opcję i dzielić nasze usługi pomiędzy klubem na żywo i online. Grafik zajęć online będzie dostępny po 8 czerwca.

Zasady obowiązujące w klubie:

  1. nie przychodź na zajęcia, jeśli jesteś chory, masz kaszel katar lub jeśli miałeś kontakt z osobami, które mogły być zakażone COVID-19.
  2. obowiązkowo przynieś ze sobą ręcznik na zajęcia, który możesz położyć na macie
  3. na zajęcia może wejść maksymalnie 6 osób
  4. my osobiście prowadzimy zajęcia bez maseczek, od ciebie zależy czy takiej używasz na zajęciach
  5. ZAPISY NA ZAJĘCIAOBOWIĄZKOWE i bez wcześniejszej rezerwacji nie możesz skorzystać z zajęć, szczególnie jeśli grupa będzie pełna
  6. ODWOŁANIE ZAJĘĆ jest OBOWIĄZKOWE i nie odwołane zajęcia będą liczone jako odbyte (wieczorne zajęcia można odwołać do godziny 9:00 rano tego samego dnia, zajęcia poranne muszą być odwołane dzień wcześniej.
  7. TRENINGI INDYWIDUALNEodwołane w ostatniej chwili będą liczone jako odbyte – odwołać trening można do 24 godzin przed treningiem (to umożliwia nam zmianę grafiku lub pozwoli innej osobie skorzystać z wolnej godziny)
  8. na trening i zajęcia należy przyjść punktualnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.