Rzeszów, ul. Strzelnicza 12e
667 425 934
biuro@fithouserzeszow.pl

Zmiany w grafiku – nowe godziny!

Zmiany w grafiku – nowe godziny!

To był dość intensywny tydzień, zarówno jeśli chodzi o dopasowanie się do nowej rzeczywistości, jak i śnieg, który pomimo wielu swych uroków, niestety nie ułatwia nam życia. Niedziela miała być dniem relaksu, a tu dziecko ma brzuchową rewolucję i tak to z odsypiania nici ;-). Natomiast, pomimo przeszkód, udało mi się dołożyć kilka godzin w grafiku, tak aby każda z was mogła znaleźć coś dla siebie.

Główne zmiany związane są z zajęciami wtorkowymi i czwartkowymi, dlatego panie w ciąży, które były pozapisywane na zajęcia o 10:00 we wtorki i czwartki, muszą dokonać ponownie rezerwacji wybierając jedną z możliwych opcji godzinowych.

We wtorki została dołożona również dodatkowa godzina Pilates, która jest dedykowana dla wszystkich chętnych o 17:30.

Zmianie uległa godzina 19:00 w poniedziałek i jest obecnie 19:15. Zmiana wynika stąd, że jest grupa zamknięta o 18:00 i nie chcę, żebyście się zazębiały.

Ogromna prośba, zanim kupisz karnet, zarezerwuj sobie zajęcia, czekając do ostatniej chwili możesz nie mieć miejsca. Pamiętajcie, że karnety mają ważność 5 tygodni. Pierwszeństwo zapisu na zajęcia mają osoby z aktualnymi karnetami.

Jeśli odwołujesz zajęcia, to zrób to do dwóch godzin przed zajęciami, często są osoby które czekają na to miejsce, więc jeśli odwołałaś i zrobiłaś miejsce to napisz mi sms, wówczas powiadomię osobę, która możne czekać na twoje miejsce.

Jeśli rezygnujesz na dłuższy czas z zajęć wówczas również daj znać. To ważna informacja dla nas.

Na koniec ogromna prośba, niestety zaspy śnieżne utrudniły sytuację parkingową, dlatego jeśli masz możliwość zaparkować się obok Lidla i przejść kawałek do nas na nogach, to myślę, że i dla ciebie i dla nas będzie to duże ułatwienie. Najszybciej idzie się od strony wyzwolenia, przez mostek obok Mercedesa.

Wszelkie pytania możesz kierować do mnie w rozsądnych godzinach od poniedziałku do piątku, w weekend nie zawsze telefon mam przy sobie.

Pozdrawiam cię serdecznie, uważaj na siebie i do zobaczenia na zajęciach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.