Rzeszów, ul. Strzelnicza 12e
667 425 934
biuro@fithouserzeszow.pl


O nas słów kilka

Nasze kompetencje zawodowe:

Anna Wojtera

ANIA – Master Trener AIF, instruktor zajęć grupowych i Pilates, Pregnancy and Postpartum Corrective Exercise Specialist, właściciel Fithouse Rzeszów. 

Motto: “Trenuj mądrzej nie intensywniej.” 

Jako młody instruktor, skupiałam się głównie na tym aby trening był jak najbardziej innowacyjny, intensywny, ciekawy i wyciskający pot z każdej komórki jaka jest w ciele. Przez lata praktyki moja metodyka i cel prowadzonych ćwiczeń bardzo się zmienił. Obecnie dopiero zaczyna do mnie docierać z jakimi problemami borykają się kobiety dojrzałe, które przychodzą do fitness klubu poćwiczyć. Zawsze dbałam o poprawną technikę i myślę, że takim znakiem firmowym już od wielu lat jest właśnie dbanie o technikę podczas wykonywania ćwiczeń oraz progres trudności. Zawsze staram się motywować panie do ćwiczenia dla siebie a nie dla trenera. 

“Jeśli masz opcję poziomu trudności do wykonania to wybierz tą, która jest odpowiednia dla ciebie a nie dla koleżanki obok 

 W swojej pracy jako trener głównie skupiam się na kobietach, obecnie fascynuje mnie przywracanie do formy mam po porodach, które utraciły kontrolę nad swoim ciałem, czują się niepewnie i nie potrafią się odnaleźć w tradycyjnym treningu fitness. Uwielbiam patrzeć jak ich ciało i poziom sprawności się zmienia. Głęboko wierzę w to, że każda kobieta powinna się cieszyć swoim ciałem i bez ograniczeń korzystać z życia. Pracując z klientkami wykorzystuję różne techniki biorąc pod uwagę długie doświadczenie w treningu siłowym, różnorodne treningi fitness, Pilates. To trochę tak jak budowanie idealnego przepisu dla każdej z Was.

Moja obecna edukacja zawodowa skupia się w dużej mierze wokół  Pilates oraz tematyki okołoporodowej (w kategorii ćwiczeń i ogólnego samopoczucia), ale wbrew pozorom dzięki wiedzy i doświadczeniu, którą zdobyłam mogę pomóc wzmocnić ciało wszystkich kobiet, nawet tych, które urodziły dwa, trzy, cztery lata temu gdyż zmiany jakie zachodzą w ciele kobiety często mają wpływ na naszą postawę i kondycję przez resztę życia. 

Pomagam kobietom w zdrowy i rozsądny sposób wzmocnić ciało, poprawić kondycję i osiągać swoje cele.  

Doświadczenie zawodowe (ponad 15 lat doświadczenia w zawodzie): 

Własna działalność w Fithouse Rzeszów – instruktor zajęć grupowych, trener personalny, 

Calypso (Rzeszów) – instruktor zajęć grupowych 

Fitness Klub Orbital (Rzeszów)– trener na siłowni, instruktor zajęć grupowych, trener personalny 

Fitness First (Australia, Perth) – trener na siłowni 

Vibro Gym (Australia, Perth) – trener zajęć grupowych na urządzeniach 

Slender Health (Raheny, Dublin, Irlandia) – trener personalny, instruktor zajęć grupowych 

 

CERTYFIKATY (poniższa lista certyfikatów to tylko część z ostatnich lat, niestety moja teczka zaginęła podczas pięcioletniej podróży za granicą i czekam na wysłanie listy odbytych szkoleń we wcześniejszych latach w Euro Fitness School): 

PREGNANCY AND SAFE TRAINING COURSE by Tanya Tompson – Of-Course Online

YOUR PREGNANT CORE PRE&POSTNATAL PILATES TEACHER TRAINING (ADK BODY BALANCING METHOD TRAINING) – Sharon A. Chapman, Alison B. Marsh

PREGNANCY AND POSTPARTUM CORRECTIVE EXERCISE SPECIALIST – Core Exercise Solutions LLC – Dr. Sarah Ellis Duvall, PT, DPT, CPT, CNC 

FINDING YOUR FUNDATION – TRAINING FOR THE PELVIC FLOOR – Core Exercise Solutions LLC – Dr. Sarah Ellis Duvall, PT, DPT, CPT, CNC 

MASTER TRAINER LEVEL1 – Australian Institute of Fitness 

SRF40206 – CERTIFICATE IV IN FITNESS – Australian Institute 

SRF30206 – CERTIFICATE III IN FITNESS – Australian Institute 

OM PILATES DLA CIĘŻARNYCH I OSÓB STARSZYCH – Bogna Janik – Forbes – OM Pilates School  

PILATES WITH DYNABAND – Lorenzo Sommo – Euro Fitness School  

MENTAL BODY & PILATES DANCE – Marta Wawszczyk – Euro Fitness School 

PILATES EQUIPMENT – Ekaterina Vasilenko – Euro Fitness School 

YOGA – BE A WARRIOR – Daniela Pignata – Euro Fitness School 

YOGA POŁĄCZENIE FITNESS – Julio Papi – Euro Fitness School 

ASYMETRIC WORKOUT & STEP – Andreas Goller – Euro Fitness School 

BOOTCAMP – Dave Stauffer – Euro Fitness School 

TRIO – Dave Stauffer – Euro Fitness School 

PILATES II – KURS ZAAWANSOWANY – Daniela Pignata – Euro Fitness School 

PILATES BASIC – Anette Alvaredo – Euro Fitness School 

YOGA – MEETS FITNESS AND POWER – Sandra Ringkamp – Euro Fitness School 

LICENCJA B AEROBIK & STEP – Dimitris Koutras – Euro Fitness School 

Lista zostanie uzupełniona jeszcze o starsze certyfikaty. 

Artur Wojtera

Artur – Przez 15 lat zawodowo uprawiał lekkoatletykę, rzut oszczepem. Pasjonat Aikido i chińskiej kultury podejścia do życia, ciała, umysłu i pracy. Zwolennik chińskiego powiedzenie „Musisz wspiąć się na górę jak starzec, by dojść na szczyt jako młodzieniec„.
Rozwaga, wytrwałość, jasność umysłu, to te cechy dzięki którym osiąga się zamierzone cele. Spójna praca ciała i umysłu to ta droga, którą lubi i chce podążać.
Treningi z Arturem to pokonywanie własnych ograniczeń i słabości przez odpowiednie zrozumienie danych ćwiczeń i odpowiednią technikę ich wykonywania.