FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie wątpliwości – skontaktuj się ze mną!

Czy można spóźnić się na zajęcia?
Ogólnie nie jest to mile widziane ponieważ rozpraszam grupę i prowadzącego, raczej staraj się przyjść na czas. Jeśli nie ma innej możliwości, cicho dołącz do zajęć, nie rozpraszając grupy, od razu weź potrzebne przybory (jeśli są takie używane w trakcie lekcji).

Kiedy rozpoczyna się ważność biletu?
Ważność biletu rozpoczyna się od pierwszej rezerwacji (odbytej wizyty), należy pamiętać o odwołaniu rezerwacji na czas, jeśli nie możesz dojechać na zajęcia inaczej będzie to policzone jako odbyte zajęcia. 
Ważność biletu nie będzie przedłużana, jest to dwa tygodnie od pierwszej wizyty w klubie. Należy zapoznać się wcześniej z poziomami zaawansowania zajęć.
 
Kto może skorzystać z BILETU NA START?
Tylko osoby, które pierwszy raz dołączają do klubu i można z niego skorzystać tylko raz.
Czym jest późne odwołanie?
Na odwołanie zajęć / treningu masz 5 godzin przed rozpoczęciem się zajęć, jeśli do tego czasu nie odwołasz zajęć, wówczas są one policzone jako odbyte.
 
Czy jeśli nie odwołałam na czas to i tak muszę odwołać zajęcia?
Tak – kilka nie odwołanych zajęć może skutkować zablokowaniem rezerwacji. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i jeśli nie zwolnisz miejsca blokujesz innym osobom możliwość skorzystania z nich, dlatego jeśli wiesz, że cię nie będzie to koniecznie zwolnij miejsce.
 
Ile jest miejsc na liście?
Na liście rezerwowej są 4 miejsca. Nie bój się rezerwować nawet jeśli jesteś 4 na liście, sytuacja często się zmienia z dnia na dzień, a pierwsze wskakują na zajęcia osoby w kolejności z listy.
 
Co mi daje zapisanie się na listę rezerwową?
Osoby z listy rezerwowej w pierwszej kolejności wskakują na listę właściwą jeśli ktoś zrezygnuje z zajęć.
 
Skąd będę wiedzieć czy wskoczyłam na listę właściwą?
Jeśli masz ustawione powiadomienia z aplikacji, wówczas dostaniesz powiadomienie oraz dodatkowo maila. Jeśli nie masz ustawionych powiadomień, wówczas otrzymasz tylko maila. Warto również sprawdzić samemu czy czasem nie została wpisana na listę.
 
Czy jeśli wskoczę na listę, ale nie będę mogła dołączyć do zajęć, to zajęcia będą policzone?
Tak. Obowiązują zasady 5 godzin na odwołanie. W momencie wpisania na listę rezerwowych system daje możliwość wybrania godziny do której czekasz na informację o wskoczeniu na listę. Weź pod uwagę do kiedy możesz czekać. Szczególne przypadki rozpatruję indywidualnie.
Co to znaczy, że karnet jest ważny 5 tygodni?
Karnet rozpoczyna ważność w dniu pierwszej wizyty w klubie i od tego czasu masz 5 tygodniu na zrealizowanie wybranego pakietu. Ważność kartu jest przedłużana jeśłi klub jest zamknity w wyniku świąt lub innych nie zaplanowanych okoliczności.
Gwarancję miejsca na zajęcia, daje dokonanie rezerwacji z góry na cały karnet.