Ekipa FitHouse

Anna Wojtera

Master Trener AIF, instruktor zajęć grupowych i Pilates, Pregnancy and Postpartum Corrective Exercise Specialist, właściciel Fithouse Rzeszów.

Motto: Trenuj mądrzej nie intensywniej.

Jako młody instruktor, skupiałam się głównie na tym aby trening był jak najbardziej innowacyjny, intensywny, ciekawy i wyciskający pot z każdej komórki jaka jest w ciele. Przez lata praktyki moja metodyka i cel prowadzonych ćwiczeń bardzo się zmienił. Obecnie dopiero zaczyna do mnie docierać z jakimi problemami borykają się kobiety dojrzałe, które przychodzą do fitness klubu poćwiczyć. Zawsze dbałam o poprawną technikę i myślę, że takim znakiem firmowym już od wielu lat jest właśnie dbanie o technikę podczas wykonywania ćwiczeń oraz progres trudności. Zawsze staram się motywować panie do ćwiczenia dla siebie a nie dla trenera.

Jeśli masz opcję poziomu trudności do wykonania to wybierz tą, która jest odpowiednia dla ciebie a nie dla koleżanki obok.

 

W swojej pracy jako trener głównie skupiam się na kobietach, obecnie fascynuje mnie przywracanie do formy mam po porodach, które utraciły kontrolę nad swoim ciałem, czują się niepewnie i nie potrafią się odnaleźć w tradycyjnym treningu fitness. Uwielbiam patrzeć jak ich ciało i poziom sprawności się zmienia. Głęboko wierzę w to, że każda kobieta powinna się cieszyć swoim ciałem i bez ograniczeń korzystać z życia. Pracując z klientkami wykorzystuję różne techniki biorąc pod uwagę długie doświadczenie w treningu siłowym, różnorodne treningi fitness, Pilates. To trochę tak jak budowanie idealnego przepisu dla każdej z Was.

Moja obecna edukacja zawodowa skupia się w dużej mierze wokół Pilates oraz tematyki okołoporodowej (w kategorii ćwiczeń i ogólnego samopoczucia), ale wbrew pozorom dzięki wiedzy i doświadczeniu, którą zdobyłam mogę pomóc wzmocnić ciało wszystkich kobiet, nawet tych, które urodziły dwa, trzy, cztery lata temu gdyż zmiany jakie zachodzą w ciele kobiety często mają wpływ na naszą postawę i kondycję przez resztę życia.

Pomagam kobietom w zdrowy i rozsądny sposób wzmocnić ciało, poprawić kondycję i osiągać swoje cele.

Doświadczenie zawodowe (ponad 15 lat doświadczenia w zawodzie):

Własna działalność w Fithouse Rzeszów – instruktor zajęć grupowych, trener personalny,

Calypso (Rzeszów) – instruktor zajęć grupowych

Fitness Klub Orbital (Rzeszów) – trener na siłowni, instruktor zajęć grupowych, trener personalny

Fitness First (Australia, Perth) – trener na siłowni

Vibro Gym (Australia, Perth) – trener zajęć grupowych na urządzeniach

Slender Health (Raheny, Dublin, Irlandia) – trener personalny, instruktor zajęć grupowych

CERTYFIKATY (poniższa lista certyfikatów to tylko część z ostatnich lat, niestety moja teczka zaginęła podczas pięcioletniej podróży za granicą i czekam na wysłanie listy odbytych szkoleń we wcześniejszych latach w Euro Fitness School):

 • PREGNANCY AND SAFE TRAINING COURSE by Tanya Tompson – Of-Course Online
 • YOUR PREGNANT CORE PRE&POSTNATAL PILATES TEACHER TRAINING (ADK BODY BALANCING METHOD TRAINING) – Sharon A. Chapman, Alison B. Marsh
 • PREGNANCY AND POSTPARTUM CORRECTIVE EXERCISE SPECIALIST – Core Exercise Solutions LLC – Dr. Sarah Ellis Duvall, PT, DPT, CPT, CNC
 • FINDING YOUR FUNDATION – TRAINING FOR THE PELVIC FLOOR – Core Exercise Solutions LLC – Dr. Sarah Ellis Duvall, PT, DPT, CPT, CNC
 • MASTER TRAINER LEVEL1 – Australian Institute of Fitness
 • SRF40206 – CERTIFICATE IV IN FITNESS – Australian Institute
 • SRF30206 – CERTIFICATE III IN FITNESS – Australian Institute
 • OM PILATES DLA CIĘŻARNYCH I OSÓB STARSZYCH – Bogna Janik – Forbes – OM Pilates School
 • PILATES WITH DYNABAND – Lorenzo Sommo – Euro Fitness School
 • MENTAL BODY & PILATES DANCE – Marta Wawszczyk – Euro Fitness School
 • PILATES EQUIPMENT – Ekaterina Vasilenko – Euro Fitness School
 • YOGA – BE A WARRIOR – Daniela Pignata – Euro Fitness School
 • YOGA POŁĄCZENIE FITNESS – Julio Papi – Euro Fitness School
 • ASYMETRIC WORKOUT & STEP – Andreas Goller – Euro Fitness School
 • BOOTCAMP – Dave Stauffer – Euro Fitness School
 • TRIO – Dave Stauffer – Euro Fitness School
 • PILATES II – KURS ZAAWANSOWANY – Daniela Pignata – Euro Fitness School
 • PILATES BASIC – Anette Alvaredo – Euro Fitness School
 • YOGA – MEETS FITNESS AND POWER – Sandra Ringkamp – Euro Fitness School
 • LICENCJA B AEROBIK & STEP – Dimitris Koutras – Euro Fitness School

Lista zostanie uzupełniona jeszcze o starsze certyfikaty.

Agnieszka Worek

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunek wychowanie fizyczne ze specjalizacją rehabilitacja. Instruktor fitness z 21 letnim stażem.

Trenerka personalna, certyfikowany instruktor metody pilates, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, stretchingu.

Agnieszka o sobie:

Jako młody instruktor prowadziłam bardzo intensywne treningi: step choreografię step and shape, Body skills. Z czasem zaczęłam interesować się treningami prozdrowotnymi,kończac liczne szkolenia prowadzone przez fizjoterapeutów.

Zaczęłam prowadzić zajęcia zdrowy kręgosłup , pilates, stretching, mobility. Ukończyłam również szkolenie Trener Medyczny aby móc jeszcze bardziej dopasować ćwiczenia do potrzeb klientów oraz pomóc w powrocie do sprawności po kontuzjach.