Grafik

Jak się zapisywać?

 1. Po wybraniu terminu, musisz się zarejestrować i zalogować.
 2. Po zalogowaniu pojawi się grafik zajęć, jeśli przy danych zajęciach nie widnieje liczba “0” to znaczy, że jest jeszcze miejsce na zajęcia.
  – aby dokonać rezerwacji, system poprosi o wybranie karnetu z listy. Karnet jest płatny gotówką lub blikiem na telefon, na miejscu w klubie.
 3. Możesz przechodzić pomiędzy kolejnymi tygodniami, korzystając ze strzałek u góry.
 4. Zachęcam również do korzystania z opcji listy rezerwowych, często zwalniają się miejsca i wówczas w pierwszej kolejności wchodzą osoby z listy rezerwowej (jeśli masz włączone powiadomienia z aplikacji Fitssey, wówczas powinnaś otrzymać powiadomienie, jeśli wskoczysz na listę, otrzymasz również powiadomienie każdorazowo dzień przed umówionym spotkaniem).
 5. Pamiętaj, że należy na czas odwołać zajęcia do 5 godzin przed zajęciami, wówczas zajęcia wrócą na twój karnet, w innym przypadku zajęcia przepadają i zostaną oznaczone jako odbyte lub późna kancelacja.
 6. Ściągnij aplikację Fitssey na telefon, najłatwiej jest obsługiwać swoje konto i dokonywać rezerwacji.
 7. Zajęcia odbywają się przy minimum 3 osobach wpisanych na listę, w przypadku braku rezerwacji, zajęcia mogą się nie odbyć.
  Pamiętaj o ważności karnetu, masz 5 tygodniu na wykorzystanie wszystkich wejść, od momentu pierwszej wizyty.

Na zajęcia obowiązuje rezerwacja. Jeśli nie posiadasz aktywnego karnetu i masz problem z samodzielną rejestracją, proszę o kontakt SMS pod numerem +48 667 425 934 o treści “Jestem zainteresowana zajęciami grupowymi, imię i nazwisko” – oddzwonię w wolnej chwili.